Contact

Ledenservice & Werving

G.Th. (Gerard) Blokhuis
0164 – 750258
ledenservice@onzeluchtmacht.nl

Ledenadministratie KNVOL

E. (Elly) Blokhuis
administratie@onzeluchtmacht.nl

Postadres
Postbus 110
4700 AC Roosendaal

Voor aanmelden als lid of wijzigen eigen gegevens bestaand lid klik HIER

Geen internet richt uw bericht aan de ledenadministratie!!

Landelijk Bestuur:
Voorzitter voorzitter@onzeluchtmacht.nl
Vicevoorzitter vicevoorzitter@onzeluchtmacht.nl
Secretaris secretaris@onzeluchtmacht.nl
Jeugdcoördinator jeugdbeleid@onzeluchtmacht.nl
Penningmeester penningmeester@onzeluchtmacht.nl
Activiteitencoördinator ac-coordinator@onzeluchtmacht.nl
Ledenservice ledenservice@onzeluchtmacht.nl
Webredactie:

F.F.J. (Frank) Crébas
webredactie@onzeluchtmacht.nl

Advertenties

G.Th. (Gerard) Blokhuis
Ledenservice@onzeluchtmacht.nl

Postadres
Postbus 110
4700 AC Roosendaal

Technisch beheer deze website

Kpl1 KLu H.J.J. (Johan) Nentjes
webmaster@onzeluchtmacht.nl